Zlyhanie techniky

Autor: Irena Simunekova | 8.11.2012 o 11:50 | Karma článku: 5,87 | Prečítané:  574x

  Včera mi  v tom najvyššom pracovnom tempe zlyhal internet. Práve som ho najviac potrebovala, tak som robila možné i nemožné aby som ho oživila. Reštart, pokus s iným routerom, s druhým počítačom, nič nepomáhalo. Tak iné mi nezostávalo, len sa obrátiť na prevádzkovateľa.  

 

Medzitým som vybavovala ďalšie netrpezlivé telefonáty, či som to už našla, nie nenašla, z technických dôvodov.

Takže som zavolala prevádzkovateľovi, žiaľ nemám na neho telefónne číslo, ale veď existujú informácie, určite mi poradia. Aj poradili, nadiktovali mi pevnú linku, tak som si to nechala hneď prepojiť. Zazvonilo, zapípalo, bohužiaľ bolo to faxové číslo.

Tak znovu, snáď na infolinke niečo vedia.. Dostala som informáciu, chyba nie je u mňa, ale prebieha údržba systému. Systém sa  sa údržboval asi tak štyri hodiny a ja som neskutočne nervózna skúšala kedy už pôjde. Chcela som zameškané dobehnúť večer, história sa však zopakovala. Tak som radšej išla spať, veď zavčas ráno vstanem, ešte stihnem veľa.

Ako som si zaumienila, tak som aj urobila.

Ráno múdrejšie večera, internet bežal, tak fajn mi ubúdala práca. Až doteraz.

Niečo nad čím som pracovala dve hodiny, je v sekunde stratené, preč, v nenávratne. Pre zmenu niečo zlyhalo v počítači, mám pocit že snáď už aj ja zlyhám, technika zradila a zradím ju tento krát aj ja.

Vypnem počítač, prezlečiem sa a pôjdem von. Je nádherne slnečno, veď nejde o život. Práca počká, všetko bude, len my nebudeme. Krásny deň želám.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Trump pokračuje v kampani. Útočí, rozdeľuje a izoluje

Prvý Trumpov prejav vo funkcii prezidenta sa podobal na tie, ktoré prednášal ešte pred voľbami.

EKONOMIKA

Davos: Euro stroskotalo a svet sa dramaticky zmenil

Svetové ekonomické fórum sa nieslo v znamení Trumpa.


Už ste čítali?