Som späť

Autor: Irena Simunekova | 23.10.2014 o 21:37 | Karma článku: 3,23 | Prečítané:  581x

Veľa sa tu toho nezmenilo... Po necelých jedenástich mesiacoch som sa odhodlala znova písať na blog.sme.  Ako  ten čas rýchlo uteká, ako keby som mala prestávku mesiac, nanajvýš dva.

Prečo  som neprispievala? Nepísala? Nemala som na to čas, život mi priniesol veľa starostí a prekážok ktoré som zdolávala a naďalej zdolávam. Raz je to úspešnejšie, inokedy menej. Ale keď si spytujem svedomie či je to tá pravá príčina, nie je to celkom tak.

A kde je pravda? Kdesi uprostred. Priveľa politikárčenia,  rôzne názory,  každý sa bije o svoju pravdu, ako jedinú správnu. Slová, útoky, vylievanie zlosti, obhajoba svojej neomylnosti. Prevláda to tu stále.

Slová a čo ďalej? Nič....  Vytrúbime do sveta svoju pravdu, tvrdo obhajujeme a koniec... Žiadne skutky, žiadne činy, nič... Strata času čítaním, prikývnutím alebo odmietnutím.  Viem svoj čas zmysluplnejšie využiť.

Aj toto sa podpísalo na mojej dlhšej odmlke, sú autori ktorých si rada prečítam, ktorí ma obohacujú,  len sa mi pred pár mesiacmi  vytratili,  alebo sa stratili v tom dave neomylných.

Viem, že nezmením svet, ľudí,  a ani nechcem,  som teda zas späť,  preskakujúc  články hľadám tu to svoje a som rada, že sa nevytratili a zotrvali.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Van der Bellen nevyhral, to len populizmus porazil sám seba

Miloš Zeman sa tešil predčasne. Ukazuje sa, že víťazstvá radikálov či populistov nie sú ani v dnešnej dobe samozrejmosťou.

SVET

Van der Bellen bude prezidentom, Hofer priznal porážku

Je nereálne, aby nepriaznivý stav zvrátil.

KOMENTÁRE

Rakúska úľava pre demokratov, varovanie pre populistov

Väčšinu politikov a ich tímov musel nad výsledkami obliať studený pot.


Už ste čítali?