Hráli jsme kličkovanou,vždyť to znáš...

Autor: Irena Simunekova | 21.2.2013 o 20:24 | Karma článku: 8,57 | Prečítané:  830x

  Dnešné ráno ma príjemne prekvapilo peknou námrazou. Vonku bolo jasno, bielo a vykúkalo slnko. Neskoro mi však došiel fakt, že musím ísť s autom. Časovo by som síce stíhala, až na to, že som nerátala s tým, že budem desať minút  škriabať sklá, aby som aspoň ako tak cez ne videla.  Zapnutím motora sa mi spúšťa aj prehrávač, tak som sa celkom v dobrej nálade  pustila na cesty.  

Spieval mi Dalibor Janda...hráli jsme kličkovanou vždyť to znáš... a ja som kličkovala medzi jednotlivými výtlkmi na ceste, keď nebolo vyhnutia, tak som si vybrala aspoň ten plytkejší. Že by ma ten cestný slalom obzvlášť bavil, to sa povedať síce nedá, ale bez väčšej ujmy som prišla do cieľa.

Ďalej som odkličkovala na hlavnú poštu, už mi vyspevoval .... říkal jsi hurikán, rýchly jak blesk.... Skôr by mi však mal predspievať o slimákovi, aspoň takým tempom som sa na tej pošte posúvala z posledného miesta smerom k okienku.  Pošta veľká, okienok tiež dosť, len prevažná väčšina, neviem z akých dôvodov, zatvorená.

Postupne som sa však prepracovala k pracovníčke, potrebovala som len dve veci, vyzdvihnúť zásielku a podať jeden doporučený list.

K tej mojej zásielke som sa dopracovala tiež až po kontakte s odosielateľom, žiadne oznámenie o uložení zásielky, nič som do svojej schránky nedostala. Ešte že bol odosielateľ seriózny a poslal mi  podacie číslo po urgencii inak by sa pani na pošte ani neunúvala niečo hľadať.

Keď som sa spýtala na dôvod prečo mi neoznámili, že u nich mám uloženú zásielku, pohľad na pracovníčku za okienkom mi pripomenul seriál „Padla z oblakov"  pri platení za doporučený list som zas ja mala  v očiach úžas ako Alenka z ríše divov. Ceny neskutočné a ich služby tiež.

Žít jako kaskadér.... pri tejto pesničke som si to zas odkličkovala domov.  Staré, ale pekné piesne.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďte skromní! Káže občanom tadžický prezident

Perzské svadby sú výrazom materiálnej podstaty starých tradícií

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.


Už ste čítali?