Som späť

Autor: Irena Simunekova | 23.10.2014 o 21:37 | Karma článku: 3,23 | Prečítané:  604x

Veľa sa tu toho nezmenilo... Po necelých jedenástich mesiacoch som sa odhodlala znova písať na blog.sme.  Ako  ten čas rýchlo uteká, ako keby som mala prestávku mesiac, nanajvýš dva.

Prečo  som neprispievala? Nepísala? Nemala som na to čas, život mi priniesol veľa starostí a prekážok ktoré som zdolávala a naďalej zdolávam. Raz je to úspešnejšie, inokedy menej. Ale keď si spytujem svedomie či je to tá pravá príčina, nie je to celkom tak.

A kde je pravda? Kdesi uprostred. Priveľa politikárčenia,  rôzne názory,  každý sa bije o svoju pravdu, ako jedinú správnu. Slová, útoky, vylievanie zlosti, obhajoba svojej neomylnosti. Prevláda to tu stále.

Slová a čo ďalej? Nič....  Vytrúbime do sveta svoju pravdu, tvrdo obhajujeme a koniec... Žiadne skutky, žiadne činy, nič... Strata času čítaním, prikývnutím alebo odmietnutím.  Viem svoj čas zmysluplnejšie využiť.

Aj toto sa podpísalo na mojej dlhšej odmlke, sú autori ktorých si rada prečítam, ktorí ma obohacujú,  len sa mi pred pár mesiacmi  vytratili,  alebo sa stratili v tom dave neomylných.

Viem, že nezmením svet, ľudí,  a ani nechcem,  som teda zas späť,  preskakujúc  články hľadám tu to svoje a som rada, že sa nevytratili a zotrvali.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Buďte skromní! Káže občanom tadžický prezident

Perzské svadby sú výrazom materiálnej podstaty starých tradícií

BRATISLAVA

Nivy zatvoria. Pozrite si, kde vystúpite v Bratislave z autobusu

Novú stanicu chcú postaviť do troch rokov.


Už ste čítali?