Internet ťa veľa naučí 3

Autor: Irena Simunekova | 17.3.2016 o 17:17 | Karma článku: 5,39 | Prečítané:  552x

Občas, z dlhej chvíle sa zdržujem aj na tkz. sociálnej sieti. Píšem si priateľmi, ktorých som práve na internete spoznala. Ale niekedy sa mi pritrafia aj také malé, úsmevné príhody.

Včera mi napísal jeden, pre mňa neznámy človek. Väčšinou nereagujem, môj okruh priateľov  je uzavretý a nechcem ho rozširovať. Ale na pozdrav sa patrí odpovedať, tak som mu odpísala. Vymenili sme si pár nič nehovoriacich správ. Potom som dostala správu od dotyčného či mi nevadí že je sub...

Premýšľam čo to asi môže byť?  Aká je to choroba? Napadali ma rôzne slová, subacitídny s nedostatkom kyseliny solnej v žalúdku? Subferbilný so zvýšenou teplotou?  Alebo to nie je choroba? Možno je len subjektívny alebo jemno, vznešeno sublimný. Veľa možností dávali tie neurčité bodky .

Tak som sa teda  na ten význam slova rovno spýtala môjho pisateľa.  Odpísal mi, že by mi chcel slúžiť. Celkom milá a nečakaná ponuka.  Predstavila som si, aké by to bolo pohodlné mať sluhu.  Už mám svoj vek, niektoré práce ťažšie zvládam.  Tak som teda môjmu potenciálnemu sluhovi odpísala, že by som potrebovala vyhrabať lístie, zostrihať kríky a neskôr pokosiť záhradu.  Už sa neozval... našťastie, neviem ako by som sa z toho vykrútila keby súhlasil.

To jeho slovko sub...  mi však už bolo jasné, submisívny, ten  internet naučí, ale aj pobaví.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Alternatíva pre Nemecko skutočnú alternatívu neponúka

Merkelová voľby vyhrala a ostáva mocná. Európa je naozaj vďačná.


Už ste čítali?